GLASS & CERAMICS / Ceramics / Meat dish 7696073
nr 769 6073
MEAT DISH
China, 19th century, length: 33, nagg.
Kina, 1800-tal, längd: 33
Condition: nagg
400
SEK 400
Monday August 6 2012
at 18:47:06
5/8 16:12:58
350 kr
6/8 11:29:00